close
loading

MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: 502 452 050

 

PRANIE TO NASZA PASJA

NASI FACHOWCY WIEDZĄ CO ROBIĆ

KLIENT MA BYĆ ZADOWOLONY

 

PRACUJEMY NA URZĄDZENIACH

SANTOEMMA

Santoemma to włoski producent profesjonalnych urządzeń do czyszczenia. Oferuje wyłącznie urządzenia do użytku profesjonalnego. Model Sabrina to idealny sprzęt do prania mebli tapicerowanych. Jest to najmocniejsze urządzenie wykorzystywane w usługach mobilnych (w domu Klienta).System odkurzania Santoemma high-waterlift umożliwia doskonałe usuwanie brudu przy najkrótszym czasie suszenia. Wyposażenie Sabriny w opcjonalną przystawkę ze szczotką obrotową NS270BRUSH pozwala na uzyskanie doskonałych efektów czyszczenia.

 

Skuteczność

Większe  ciśnienie cieczy czyszczącej powoduje  wypłukane z włókien czyszczonego mebla więcej wody, mocniejsze uderzenie strumienia wody  lepiej wybija cząstki  brudu przylepione   do  struktury  tapicerki.     Większe ciśnienie to  mniejsza ilość wody wprowadzona  na mebel w trakcie prania co przekłada się  na   krótszy czas schnięcia mebla.

 

Wysokie ciśnienie

Ciśnienie z jakim Sabrina Santoemma wprowadza  wodę  na powierzchnię tapicerki wynosi 4 Bar. To dużo więcej niż konkurencyjne urządzenia, z których korzysta większość firm wykonujących usługi prania tapicerek.

 

Odsysania wody

Im większa siła ssąca urządzenia, tym mniej wody i mniejsze ryzyko przemoczenia tapicerki. Podciśnienie ssące w urządzeniu wynosi 300 mmH2, co zapewnia lepsze odessanie wody i rozpuszczonego brudu z czyszczonych powierzchni, zatem lepsze zebranie wody  skraca czas schnięcia tapicerki.

 

 

 

 

  

INFORMACJE:

Czyszczenie tapicerek to nasza pasja, którą realizujemy juz od kilku dobrych lat. Nasze początki to dorabianie do pensji, lecz z biegiem lat ilość zadowolonych klientów zmotywowała nas do otwarcia profesjonalnego biznesu który z powodzeniem nadal się rozwija. Cały czas wprowadzamy nowe komponenty żeby żadne plamy nie stanowiły dla nas problemu.Nie współpracujemy tylko z jedną firmą, testujemy wiele produktów żeby  po skończeniu usługi nie było reklamacj  i najważniejsze, klient był zadowolony.

DANE FIRMY:

telefon:

502 452 050

e-mail:

kontakt@superpranie.pl

Adres:

Adres mobilny

Wrocław i okolice