close
loading

MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: 502 452 050

 

PRANIE TO NASZA PASJA

NASI FACHOWCY WIEDZĄ CO ROBIĆ

KLIENT MA BYĆ ZADOWOLONY

 

   

   CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

 

Zajmujemy się  czyszczeniem tapicerek meblowych metodą ekstrakcji  na mokro. Dzięki tej metodzie uzyskujemy  nie tylko efekty wizualne, ale także pozbywamy  się nieprzyjemnych zapachów oraz drobnoustrojów które uprzykrzają życie nie tylko alergikom. Podczas prania staramy się odprowadzić jak największą ilość wody z pranego elementu, co sprzyja szybkiemu schnięciu.

 

Proces czyszczenia

  1. Dokładnie odkurzamy  czyszczony mebel.
  2. Odpowiednio dobieramy  środek  czyszczący  do rodzaju materiału.
  3. Nanosimy środek czyszczący i dokładne wcieramy w celu rozpuszczenia brudu.
  4. Po odczekaniu kilku minut przystępujemy do prania.
  5. Po skończonym czyszczeniu  oceniamy efekt końcowy i ewentualnie poprawiamy miejsca opornych plam.

Gdzie pierzemy

Usługę wykonujemy w domu Klienta, wszelkiego rodzaju biurach oraz lokalach usługowych w których znajdują się meble tapicerowane. Nie pobieramy opłat  za dojazd do klienta. W razie potrzeby nasze usługi wykonujemy w nocy, żeby nie zakłócać ciągu pracy np. lokali usługowych lub biur. 

Co pierzemy

Pierzemy wszelkiego rodzaju meble tapicerowane (narożniki, kanapy, wersalki, fotele, krzesła, fotele biurowe, materace itp.)

 

 

 

 

  

INFORMACJE:

Czyszczenie tapicerek to nasza pasja, którą realizujemy juz od kilku dobrych lat. Nasze początki to dorabianie do pensji, lecz z biegiem lat ilość zadowolonych klientów zmotywowała nas do otwarcia profesjonalnego biznesu który z powodzeniem nadal się rozwija. Cały czas wprowadzamy nowe komponenty żeby żadne plamy nie stanowiły dla nas problemu.Nie współpracujemy tylko z jedną firmą, testujemy wiele produktów żeby  po skończeniu usługi nie było reklamacj  i najważniejsze, klient był zadowolony.

DANE FIRMY:

telefon:

502 452 050

e-mail:

kontakt@superpranie.pl

Adres:

Adres mobilny

Wrocław i okolice